O mnie

JaWitaj w przestrzeni dla mam!

Strona MamaSpace powstała z myślą o kobietach – mamach i ich dzieciach.

Jeśli szukasz ciekawych pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem, albo motywacji dla samej siebie to dobrze trafiłaś, bo to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tu artykuły na temat rodzicielstwa, samorozwoju, zabaw dla dzieci, ciekawych książek i miejsc, które możesz z nimi odkrywać. Polecam również wywiady z ekspertami, które co jakiś czas pojawiają się na blogu.

Mam nadzieję, że będziesz tu stałym gościem. Chciałabym, aby było to dla Ciebie miejsce inspiracji, z którego będziesz czerpać moc do działania.

Zapisz się do newslettera (w pasku po prawej stronie), aby otrzymywać informacje o nowych postach i inspiracje ze świata mam. Zapraszam Cię również na mój fanpage na Facebooku.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Nazywam się Aneta Beza. Z wykształcenia jestem polonistką – dziennikarką, z miłości żoną i „etatową” mamą dwójki dzieci.

Obecnie na urlopie wychowawczym, w wolnym czasie prowadzę blog, który właśnie czytasz. Dzięki niemu realizuję moje dwie pasje – macierzyństwo i pisanie. Trzecia pasja to szycie! Od jakiegoś czasu szyję pluszaki dla dzieci, które już podbiły kilka dziecięcych serc. Zajrzyj i zobacz klikając w banner po prawej stronie.

Pomagam mamom, aby ich macierzyństwo było łatwiejsze i sprawiało im dużo radości. Dzielę się swoimi pomysłami i doświadczeniami. Czytam, obserwuję i uczę się każdego dnia jak być lepszą mamą. Wierzę, że macierzyństwo dane jest nam po to, by odkryć siebie na nowo i uwierzyć, że mogę, jeśli chcę.

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub jest coś, o czym chciałabyś tu przeczytać, napisz do mnie przez formularz kontaktowy.

Zapraszam Cię do Twojej przestrzeni.